Na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania?

Szukasz wyjątkowego apartamentu w miejscu, gdzie będziesz miał pod ręką wszystkie najważniejsze usługi? Nasza oferta będzie dla Ciebie idealna! Proponujemy swoim klientom wyjątkowe apartamenty we Wrocławiu.

Apartamenty w typie mixed-used

Posiadanie własnego mieszkania to z pewnością marzenie wielu osób. Rynek nieruchomości jest obecnie niezwykle trafną inwestycją – mimo że ceny poszczególnych zabudowań ulegają co jakiś czas wahaniom cenowym. Zanim jednak podejmie się decyzję o zakupie mieszkania, warto znaleźć firmę deweloperską, która pomoże nam znaleźć upragniony apartament w dobrej lokalizacji. Jako doświadczeni w tej dziedzinie specjaliści, chętnie pomożemy zainteresowanym w realizacji swojego marzenia. Proponujemy wyjątkowe apartamenty we Wrocławiu, które stanowią przy okazji część nowoczesnej zabudowy w typie mixed-used. Co to oznacza dla potencjalnego właściciela takiego mieszkania?

Budownictwo mixed-used określa się często jako wielofunkcyjne. Głównym celem tego typu osiedli jest możliwość mieszkania w miejscu, gdzie najważniejsze usługi są praktycznie na wyciągnięcie ręki. Dzięki takiemu rozwiązaniu zamieszkałe tam osoby nie muszą wcale pokonywać sporych odległości jedynie po to, by zrobić większe zakupy czy też skorzystać z usług kosmetyczki bądź fryzjera. Pozwala to na sporą oszczędność – zarówno czasu, jak i pieniędzy, które z pewnością należałoby wydać w celu przemieszczenia się gdzieś poza osiedle. Spójna organizacja przestrzeni życiowej ma sporo zalet, a wybudowane w ten sposób osiedla można wykorzystywać w kreatywny sposób.

Zalety budownictwa mixed-used

Wspomniane wyżej rozwiązanie budowlane niesie ze sobą wiele korzyści. Łączenie ze sobą zastosowań mieszkalnych, handlowych, usługowych, kulturalnych i wielu innych sprawia, że potencjalny mieszkaniec może korzystać z nich praktycznie codziennie. Wiele lokali usługowych znajduje się na parterze budynków z apartamentami. Wystarczy zatem, że mieszkańcy zejdą po schodach bądź zjadą windą na parter i już mogą robić zakupy czy też korzystać z różnych innych dobrodziejstw. Szeroki wachlarz usług sprawia, że właściciele takich apartamentów praktycznie w ogóle nie muszą opuszczać swojego osiedla. Spośród takich usług warto wymieniać prywatne przedszkola, strefy relaksu czy siłownie na świeżym powietrzu. Posiadanie tego typu możliwości tuż pod własnymi oknami jest bardzo cenne i z pewnością korzystne dla wszystkich mieszkańców zabudowań typu mixed-used.


Nasze nowoczesne i przestrzenne apartamenty wybudowane zostały właśnie w duchu takiej zasady. Proponujemy klientom apartamenty Wrocław, które znajdują się w centrum wielofunkcyjnej powierzchni do życia, a także szeroko rozumianej rekreacji. W tym miejscu, oprócz doskonale prezentujących się budynków, znajdują się również lokale usługowe, a także deptak i dostępne dla wszystkich mieszkańców tereny zielone. Przykładowe mieszkania zainteresowani mogą przejrzeć na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pośrednikami – chętnie odpowiedzą oni na każde pytanie przyszłego mieszkańca naszych nowatorskich osiedli.

Skontaktuj się z nami!

+48 530 052 270 +48 530 075 031