Mieszkania 4 pokojowe

Brakuje Ci w życiu odrobiny luksusu? Sprawdź mieszkanie 4 pokoje we Wrocławiu! Zachwycą Cię one niebywałą dbałością o każdy detal oraz przemyślanymi rozwiązaniami, wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo. Dostępne w naszej ofercie mieszkania czteropokojowe we Wrocławiu to apartamenty premium, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Mieszkanie 4 pokoje we Wrocławiu w kompleksie Quorum

4-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu to część kompleksu Quorum, który wybudowany został według koncepcji mixed-use. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że jego zadaniem jest realizować wszystkie potrzeby mieszkańców. Dlatego Quorum to nie tylko apartamenty Wrocław, ale także lokale usługowo-handlowe, biura i obszary rekreacyjne. To przestrzeń, która realizuje kilka funkcji.

Oferowane przez nas mieszkanie we Wrocławiu 4 pokoje na sprzedaż ma niezwykle dogodną lokalizację. Kompleks Quorum jest w ścisłym centrum Wrocławia, nad Odrą przy ul. Sikorskiego na Szczepinie. Wokół niego znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, które umożliwiają sprawny transport do innych obszarów miasta.

Postaw na mieszkania czteropokojowe we Wrocławiu

Dostępne w naszej ofercie mieszkanie 4 pokoje we Wrocławiu dostępne są z balkonem/tarasem lub bez niego. Nasze apartamenty mają od 71 m2 do 78 m2 powierzchni. To mieszkania czteropokojowe premium, które warto wybrać!

W Quorum Apartments oferujemy 20 mieszkań czteropokojowych we Wrocławiu.

Ekskluzywne mieszkania i przestrzeń do rekreacji

Mieszkanie 4 pokoje we Wrocławiu to lokal niezwykle luksusowy. Podczas jego budowy zadbano o najwyższą jakość materiałów i dopracowanie wszystkich detali. Dzięki temu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Co równie ważne w kompleksie i wokół niego znajdziesz liczne obszary rekreacyjne. Do Twojej dyspozycji jest 7,000 m² terenów zielonych z częścią coworkingową i strefą aktywności, promenada połączona z rzeką Odrą oraz tarasy widokowe z widokiem na panoramę miasta.

Wybierz mieszkanie 4 pokoje we Wrocławiu!

Skontaktuj się z nami!

+48 530 052 270 +48 530 075 031