Mieszkania 3 pokojowe

Interesują Cię mieszkania trzypokojowe we Wrocławiu? Wybierz luksusowe lokale w kompleksie Quorum, które zostały wykończone z dbałością o każdy szczegół. Zadbaliśmy o zastosowanie zarówno najwyższej jakości materiałów, jak i rozwiązań architektonicznych zwiększających komfort i bezpieczeństwo. Dzięki temu nowe mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu będzie dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb.

Mieszkania trzypokojowe we Wrocławiu w kompleksie Quorum

3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu znajduje się w wyjątkowym kompleksie Quorum, który powstał w myśl koncepcji mixed-use. To przestrzeń, w której jeden obszar realizuje kilka funkcji. Quorum to nie tylko mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu na sprzedaż, ale także biura, punkty handlowo-usługowe i obszary rekreacyjne. Dzięki temu w jednym miejscu znajduje się wszystko, czego potrzebujesz na co dzień.

Oferowane przez nas mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Wrocław znajduje się w ścisłym centrum miasta, nad Odrą przy ul. Sikorskiego na Szczepinie. To niezwykle dogodna lokalizacja, która jest doskonale skomunikowana z pozostałymi obszarami miasta. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym szybko dojedziesz tam, gdzie potrzebujesz.

Wybierz 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu

Proponowane przez nas apartamenty Wrocław mają różną powierzchnię. Dzięki temu bez problemu znajdziesz lokal odpowiadający Twoim potrzebom. Nasze mieszkania trzypokojowe we Wrocławiu mają od 51 m2 do 58 m2. Dodatkowo lokale różnią się rozmieszczeniem pokoi, To Ty decydujesz, który układ Ci odpowiada.

W naszej ofercie jest 69 mieszkań trzypokojowych we Wrocławiu o niezwykle wysokim standardzie.

Mieszkania z przestrzenią do relaksu

Uwielbiasz spędzać czas na łonie natury? Wokół mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż we Wrocławiu są obszary rekreacyjne, które pokochasz. W okolicy znajdziesz aż 7,000 m² terenów zielonych z częścią coworkingową i strefą aktywności oraz promenadę połączoną z rzeką Odrą. Dzięki nim odpoczniesz i zrelaksujesz się dokładnie, tak jak lubisz. Co równie ważne w kompleksie Quorum znajdują się tarasy widokowe, z który zobaczysz panoramę miasta.

Mieszkania trzypokojowe we Wrocławiu czekają na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

+48 530 052 270 +48 530 075 031