Mieszkania 2 pokojowe

Marzysz o spokojnym i luksusowym miejscu do życia? Wybierz mieszkania dwupokojowe we Wrocławiu dostępne w naszej ofercie! To apartamenty o najwyższym standardzie, które zachwycą Cię przemyślanym układem pomieszczeń i dbałością o każdy szczegół.

Mieszkania dwupokojowe we Wrocławiu w kompleksie Quorum

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż we Wrocławiu znajdują się w kompleksie Quorum. To projekt, w którym jeden obiekt realizuje wiele funkcji. W praktyce oznacza to, że Quorum to nie tylko mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu, ale także biura i lokale usługowo-handlowe. W okolicy kompleksu nie zabrakło także obszarów rekreacyjnych, w których można odpocząć i się zrelaksować. Dzięki temu wszystko, co jest Ci potrzebne, znajduje się 15 minut od miejsca zamieszkania.

Mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu na sprzedaż w kompleksie Quorum wyróżnia także doskonała lokalizacja. Znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, nad Odrą przy ul. Sikorskiego na Szczepinie. Co równie ważne w jego okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu dostanie się do innych części miasta nie stanowi problemu.

Kup mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż we Wrocławiu

W Quorum Apartments oferujemy mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu na sprzedaż o różnym standardzie. Nasze lokale mają od 29 m2 do nawet 47 m2 powierzchni. Dzięki temu z łatwością znajdziesz taki, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny. Co równie ważne naszym klientom proponujemy apartamenty Wrocław z balkonem/tarasem lub bez niego.

W naszej ofercie jest 210 mieszkań dwupokojowych we Wrocławiu.

Więcej niż luksusowe mieszkania

Mieszkania dwupokojowe we Wrocławiu to przede wszystkim luksusowe apartamenty, w których szybko poczujesz się jak w domu. Wyróżnia je jednak także ich spokojne otoczenie. W okolicy znaleźć można aż 7,000 m² terenów zielonych z częścią coworkingową i strefą aktywności, w których można odpocząć po trudach dnia codziennego. W Quorum posiadamy także tarasy widokowe, które umożliwiają podziwianie panoramy miasta oraz promenadę połączoną z rzeką Odrą. To miejsca sprzyjające zacieśnianiu więzi sąsiedzkich.

Nie czekaj dłużej! Już dziś skontaktuj się z nami i kup mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż we Wrocławiu.

Skontaktuj się z nami!

+48 530 052 270 +48 530 075 031