Gdzie najlepiej kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu? Rynek nieruchomości zmienia się proporcjonalnie do potrzeb jego klientów. Zanim zainwestujesz w wymarzony apartament, warto w pierwszej kolejności dobrze zastanowić się nad jego lokalizacją. Jest ona jednym z ważniejszych czynników, które mają wpływ nie tylko na wygodę życia, ale również na cenę najmu, a co za tym idzie – stopę zwrotu z inwestycji. Przeczytaj nasz poradnik i zobacz, gdzie najlepiej kupić mieszkanie we Wrocławiu oraz na jakie elementy infrastruktury otoczenia warto zwrócić uwagę.

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu? Oto jest pytanie!

Mieszkanie powinno być dopasowane do indywidualnych potrzeb jego przyszłych właścicieli. To właśnie one powinny determinować wybór. Inwestorzy decydujący się na zakup mieszkania pod wynajem, z pewnością chętniej będą celować w nieruchomości atrakcyjne dla najemców, czyli zlokalizowane blisko centrum miasta, dobrze skomunikowane, w prestiżowych dzielnicach.

Z kolei to, co wydaje się atrakcyjne dla młodych najemców, lub osób poszukujących mieszkania na wynajem pod prowadzenie działalności, niekoniecznie musi odpowiadać potrzebom np. rodziny z dziećmi. Dla nich priorytetem może okazać się bliska odległość do parków i innych zielonych terenów rekreacyjnych. Czy da się pogodzić obie te potrzeby?

Mieszkanie we Wrocławiu – wiele potrzeb mieszkaniowych, jedna lokalizacja

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie we Wrocławiu? Zakładając, że poszukujesz apartamentu na wynajem, lub chcesz kupić go w celach biznesowych np. pod prowadzenie działalności, priorytetem w wyborze powinna być świetna lokalizacja. Jeżeli jesteś młodym rodzicem, który właśnie stoi przed zakupem pierwszego mieszkania, będziesz skupiać się na bliskiej odległości do terenów zielonych, szkół, przedszkoli i lokali usługowych. We Wrocławiu jest jedna dzielnica, która może łączyć obie te potrzeby.

Wybór dla inwestorów

Dobrym wyborem miejsca na zakup mieszkania w celach biznesowych może być np. Stare Miasto. Wrocławska Starówka cieszy się niezwykłą popularnością wśród najemców i mowa tutaj o najmie długo- i krótkoterminowym (szczególnie cenionym przez odwiedzających Wrocław turystów). Docelowo, zakup mieszkania na Starym Mieście jest również świetnym rozwiązaniem, kiedy planujesz prowadzić w nim działalność. To miejsce, do którego każdy z łatwością trafi!

Inwestycja Quorum to kompleks mieszkalno-usługowo-wypoczynkowy, który zlokalizowany jest Starym Mieście, przy prestiżowej ulicy Sikorskiego. W Quorum znajdziesz luksusowe apartamenty o metrażu od 25 do 79 metrów kwadratowych. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty: apartamenty Wrocław.

Rozwiązanie dla rodzin

Mieszkanie we Wrocławiu na Starym Mieście może okazać się również fantastycznym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi! Wielopoziomowe zielone tarasy, bezpieczne i przestronne patio, a także niemal 7000 m2 zielonych terenów idealnych do relaksacyjnych lub aktywnych spacerów, sprawiają, że miejsce we Wrocławskim Quorum znajdą dla siebie również rodziny z dziećmi.

Bliska lokalizacja szkół, przychodni, żłobków, przedszkoli, a jednocześnie łatwy dostęp do innych lokali usługowych sprawia, że rodzice wybierający tę inwestycję nie będą tracić czasu na załatwienie ważnych spraw. Nie muszą stać w korkach i przemierzać zbędnych kilometrów z przemieści Wrocławia do Centrum. Zachęcamy do sprawdzenia, jak wyglądają przykładowe mieszkania z naszej oferty.

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu? Jak widać, wszystkie drogi prowadzą na Stare Miasto. Nowa inwestycja Quorum to nowoczesne rozwiązanie, które łączy potrzeby wszystkich mieszkańców: i tych, którzy poszukują spokoju i zielonej oazy blisko ścisłego Centrum miasta, ale również inwestorów, przedsiębiorców i młodych ludzi, którym zależy na posiadaniu luksusowego mieszkania w renomowanej lokalizacji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Skontaktuj się z nami!

+48 530 052 270 +48 530 075 031