Dlaczego warto zamieszkać we Wrocławiu?

Szukasz miejsca, w którym poczujesz się, jak w domu? Dowiedz się, dlaczego warto zamieszkać we Wrocławiu. Dzięki nam odkryjesz także, co sprawia, że mieszkania w stolicy Dolnego Śląska cieszą się tak dużą popularnością. Zapraszamy do lektury!

Dlaczego warto zamieszkać we Wrocławiu?

Coraz więcej osób decyduje się na mieszkanie we Wrocławiu, a Ty wciąż zastanawiasz się, dlaczego warto zamieszkać w tym mieście. Powodów jest wiele. Przede wszystkim Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Doskonale łączy tradycyjne budownictwo z nowoczesną architekturą. To także miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferuje ogromną liczbę atrakcji, klimatyczne kawiarnie, restauracje ze smacznym jedzeniem i wiele, wiele więcej.

Mówiąc o tym, dlaczego warto zamieszkać we Wrocławiu, nie można zapomnieć także o rynku nieruchomości, który w tym mieście rozwija się niezwykle prężnie. Na szczególną uwagę zasługują kompleksy mixed-use. To projekty, w których jeden obiekt, kompleks budynków lub obszar realizuje kilka funkcji. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że w obrębie jednej przestrzeni można mieszkać, pracować i spędzać wolny czas. Budownictwo mixed-use zakłada więc, że wszystko, co potrzebne powinno znajdować się 15 minut od miejsca zamieszkania. Dlatego w obrębie kompleksu znajdują się mieszkania, biura, punkty usługowo-handlowe i obszary rekreacyjne. W mixed-use ogromną rolę odgrywa także ogólnodostępna przestrzeń taka jak parki, skwery i inne miejsca, które sprzyjają integracji. Ponadto kompleksy znajdują się w doskonałej lokalizacji i są świetnie skomunikowane z resztą miasta. Dzięki tym wszystkim zaletom to przestrzeń we Wrocławiu, w której warto zamieszkać.

Quorum Apartments – idealne miejsce do życia

Wiesz już, dlaczego warto zamieszkać we Wrocławiu. Teraz warto skupić się na konkretnym przykładzie kompleksu mixed-use. Quorum to apartamenty Wrocław, które zaspokajają potrzeby wszystkich mieszkańców. W ich obrębie znajdziesz mieszkania, biura i lokale usługowo-handlowe. Nie brakuje także obszarów rekreacyjnych, w których można odpocząć po ciężkim dniu lub spotkać się z sąsiadami. Quorum to aż 7,000 m² terenów zielonych, promenada połączona z rzeką Odrą, zielone patio z przestrzenią do wypoczynku oraz taras widokowy na wysokości 140 m, z którego zobaczysz panoramę miasta. Kompleks ma także doskonałą lokalizację. Znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, nad Odrą przy ul. Sikorskiego na Szczepinie. Ponadto dzięki przystankom tramwajowym i autobusowym łatwo dojedziesz do innych obszarów miasta.

Quorum to aż 341 mieszkań o różnym standardzie. W kompleksie znajdziesz jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowe apartamenty o powierzchni od 25 m² do nawet 79 m². Tak duży wybór sprawia, że z pewnością znajdziesz mieszkanie dla siebie.

Nie zastanawiaj się dłużej, dlaczego warto zamieszkać we Wrocławiu, tylko zobacz przykładowe mieszkania dostępne w naszej ofercie i wprowadź się do wymarzonego apartamentu!

Skontaktuj się z nami!

+48 530 052 270 +48 530 075 031